primacon_logocrop

 

Wysoki poziom usług świadczonych przez SmartAds daje się zauważyć na pewno w niezwykle profesjonalnym podejściu do Klienta. Biuro Obsługi wykazało się bowiem dużym zaangażowaniem, co pozostało nie bez wpływu na błyskawiczne wręcz osiąganie świetnych wyników. Dzięki pomocy SmartAds w stosunkowo niedługim czasie udało nam się zrealizować zamierzony cel – uzyskaliśmy zauważalny wzrost liczby zapytań oraz zwiększyliśmy ruch na naszej stronie internetowej.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

Niezgubki-logo safekidcrop

 

Pracownicy firmy SmartAds wykazali się dużą elastycznością działań, dzięki czemu odnotowaliśmy znaczący wzrost sprzedaży naszych produktów. Co należy podkreślić, istotną rolę we współpracy odegrał niezwykle sprawny kontakt z Biurem Obsługi Klienta, które na każdą naszą propozycję bardzo szybko odpowiadało gotowym do wdrożenia rozwiązaniem lub konkretną strategią kampanii Google Ads.

ZOBACZ PEŁNY OPIS

eltom

 

Dzięki współpracy z firmą SmartAds osiągnęliśmy znacznie lepsze niż do tej pory wyniki kampanii Google Ads. Zastosowanie ręcznej optymalizacji pomogło nam zwiększyć efekt optymalizacji stawki za kliknięcie, a wykorzystanie optymalizatora sztucznej inteligencji przyczyniło się do wzrostu ruchu na stronie internetowej.

ZOBACZ PEŁNY OPIS

Termizo - Andrzej Panczyk

 

Marka SmartAds była odpowiedzialna za przeprowadzenie kampanii Google Ads dla mojej firmy, co miało na celu zwiększenie liczby konwersji na stronie internetowej. Należy podkreślić, że usługa została wykonana na bardzo wysokim poziomie, a pracownicy wykazali się pełnym profesjonalizmem oraz bogatym doświadczeniem, które z pewnością wpłynęły na wyniki kampanii.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Polecam firmę SmartAds również ze względu na duże zaangażowanie oraz komunikatywność osób, które operacyjnie zajmują się obsługą naszej kampanii. Częsta analiza wyników oraz natychmiastowe wdrażanie niezbędnych optymalizacji ma znaczący wpływ na skuteczność działań co pozwala efektywnie pozyskiwać klientów z internetu.

ZOBACZ PEŁNY OPIS