primacon_logocrop

 

Wysoki poziom usług świadczonych przez SmartAds daje się zauważyć na pewno w niezwykle profesjonalnym podejściu do Klienta. Biuro Obsługi wykazało się bowiem dużym zaangażowaniem, co pozostało nie bez wpływu na błyskawiczne wręcz osiąganie świetnych wyników. Dzięki pomocy SmartAds w stosunkowo niedługim czasie udało nam się zrealizować zamierzony cel – uzyskaliśmy zauważalny wzrost liczby zapytań oraz zwiększyliśmy ruch na naszej stronie internetowej.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

Niezgubki-logo safekidcrop

 

Pracownicy firmy SmartAds wykazali się dużą elastycznością działań, dzięki czemu odnotowaliśmy znaczący wzrost sprzedaży naszych produktów. Co należy podkreślić, istotną rolę we współpracy odegrał niezwykle sprawny kontakt z Biurem Obsługi Klienta, które na każdą naszą propozycję bardzo szybko odpowiadało gotowym do wdrożenia rozwiązaniem lub konkretną strategią kampanii Google Ads.

ZOBACZ PEŁNY OPIS

eltom

 

Dzięki współpracy z firmą SmartAds osiągnęliśmy znacznie lepsze niż do tej pory wyniki kampanii Google Ads. Zastosowanie ręcznej optymalizacji pomogło nam zwiększyć efekt optymalizacji stawki za kliknięcie, a wykorzystanie optymalizatora sztucznej inteligencji przyczyniło się do wzrostu ruchu na stronie internetowej.

ZOBACZ PEŁNY OPIS

Termizo - Andrzej Panczyk

 

Marka SmartAds była odpowiedzialna za przeprowadzenie kampanii Google Ads dla mojej firmy, co miało na celu zwiększenie liczby konwersji na stronie internetowej. Należy podkreślić, że usługa została wykonana na bardzo wysokim poziomie, a pracownicy wykazali się pełnym profesjonalizmem oraz bogatym doświadczeniem, które z pewnością wpłynęły na wyniki kampanii.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Polecam firmę SmartAds również ze względu na duże zaangażowanie oraz komunikatywność osób, które operacyjnie zajmują się obsługą naszej kampanii. Częsta analiza wyników oraz natychmiastowe wdrażanie niezbędnych optymalizacji ma znaczący wpływ na skuteczność działań co pozwala efektywnie pozyskiwać klientów z internetu.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Działania firmy SmartAds miały bezpośredni wpływ na poprawę widoczności mojego biura w wyszukiwarce Google’a, co zaowocowało z kolei zdecydowanym wzrostem liczby zapytań. W przypadku mojej działalności znakomicie sprawdziło się przyjęcie strategii optymalizacji kampanii poprzez obniżenie stawki za kliknięcie.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Dzięki profesjonalnie przygotowanej kampanii SEM odnotowujemy obecnie coraz większą liczbę telefonów z zapytaniami o nasze usługi, a także obserwujemy o wiele więcej niż dotychczas wejść na stronę internetową. Świadczy to niewątpliwie o tym, że firma SmartAds przyczyniła się bezpośrednio do znaczącego wzrostu rozpoznawalności naszej marki i przybliżyła nas do realizacji celu sprzedażowego wyznaczonego na początku naszej współpracy.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Dzięki współpracy ze SmartAds udało nam się wypracować znaczący wzrost sprzedaży. Efekt ten został osiągnięty poprzez obniżenie stawki za kliknięcie w kampanii Google Ads. Nie byłoby to na pewno możliwe, gdyby nie wysoki profesjonalizm pracowników Biura Obsługi Klienta, którzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Współpraca z firmą SmartAds na każdym etapie jej trwania cechowała się wysokim profesjonalizmem i zgodnością działań z założeniami podpisanej umowy. Bez wahania rekomendujemy to przedsiębiorstwo jako godnego zaufania partnera biznesowego.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Dzięki współpracy z firmą SmartAds udało nam się zdecydowanie podnieść poziom zainteresowania naszą marką wśród Klientów, co bezpośrednio przełożyło się na znaczący wzrost zysków. Zauważalny stał się także zwiększony ruch w obrębie naszej witryny internetowej, co także pozostało nie bez wpływu na wysokość firmowego obrotu.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

TEA BROTHERS

 

Nawiązanie współpracy z firmą Smart Ads okazało się dla naszego przedsiębiorstwa jedną z lepszych decyzji, jakie podjęliśmy w czasie prowadzenia własnej działalności. Osiągnąwszy oczekiwane rezultaty, z pełnym przekonaniem polecamy tę firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Profesjonalnie przygotowana przez firmę Smart Ads strategia marketingowa pozwoliła osiągnąć nam znaczący wzrost liczby klientów w bardzo krótkim czasie, co świadczy o naprawdę dużym doświadczeniu pracowników odpowiedzialnych za naszą współpracę.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Z całą rzetelnością możemy dziś przyznać, że nawiązanie współpracy z firmą Smart Ads było jednym z najlepszych kroków, jakie postawiliśmy w ostatnim czasie, toteż z pełnym przekonaniem możemy polecić tę firmę jako zaufanego partnera biznesowego.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Profesjonalnie przygotowana przez pracowników firmy Smart Ads strategia marketingowa doprowadziła do bardzo szybkiego wzrostu liczby realizowanych przez nas zamówień, a co za tym idzie również podniesienia firmowych zysków. Warto podkreślić, że odnotowaliśmy także pozytywny wzrost rozpoznawalności własnej marki w sieci, dzięki czemu zwiększyła się liczba korzystających z naszego asortymentu klientów.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Po zwieńczonej sukcesem współpracy z firmą Smart Ads z pełnym przekonaniem rekomendujemy jej usługi z zakresu prowadzenia kampanii marketingowych. Uważamy, że jest to godny zarówno zaufania, jak i polecenia, rzetelny partner biznesowy.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Podjęcie współpracy z firmą Smart Ads okazało się dla naszego przedsiębiorstwa naprawdę znakomitym wyborem, dzięki któremu uzyskaliśmy znacznie lepsze od dotychczasowych wyniki, toteż z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować tę firmę jako godnego polecenia partnera biznesowego.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Po ogromnym sukcesie, jaki zwieńczył naszą współpracę z firmą Smart Ads z pełnym przekonaniem oraz całą rzetelnością rekomendujemy tę firmę jako godnego polecenia partnera biznesowego. Naprawdę wysoki poziom usług świadczonych przez firmę Smart Ads oraz bardzo profesjonalnie przygotowana strategia pomogły nam w osiągnięciu satysfakcjonujących wyników prowadzenia marketingu internetowego.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Współpraca z firmą Smart Ads okazała się znakomitym wyborem, ponieważ jako jedyna przyniosła oczekiwany efekt. Z pełnym przekonaniem oraz całą rzetelnością mogę zatem zarekomendować tę firmę jako godnego polecenia partnera biznesowego.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Profesjonalny przebieg współpracy z firmą Smart Ads nie pozostawia żadnych wątpliwości – z całą rzetelnością możemy polecić usługi tej firmy każdemu, kto szuka sprawdzonego partnera biznesowego do prowadzenia kampanii w zakresie Google Ads.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Współpraca z firmą Smart Ads okazała się dla nas doświadczeniem niezwykle cennym z punktu widzenia prowadzenia własnego przedsiębiorstwa, wypracowana strategia przełożyła się bowiem bezpośrednio na wzrost naszych zysków.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Otoczeni profesjonalną opieką firmy Smart Ads, która poprowadziła dla nas niezwykle skuteczną kampanię marketingową, z pełnym przekonaniem polecamy jej usługi, wiedząc, że doskonale poradzi sobie w każdych warunkach.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Ponieważ podjęcie współpracy z firmą Smart Ads okazało się dla naszego przedsiębiorstwa bardzo korzystnym przedsięwzięciem, z czystym sumieniem możemy polecić ją jako godnego zaufania partnera biznesowego.

ZOBACZ PEŁNY OPIS 

 

Pełen profesjonalizm pracowników firmy Smart Ads nie pozostawia żadnych wątpliwości – z całą rzetelnością polecamy usługi tej firmy wszystkim szukającym sprawdzonego partnera biznesowego do prowadzenia kampanii w zakresie Google Ads.

ZOBACZ PEŁNY OPIS