Okazje specjalne

Początek roku to zawsze doskonała okazja do podsumowań i rozliczeń. Minione dwanaście miesięcy z pewnością należało do firmy SmartAds, która wykorzystała ten czas na pełne rozwinięcie skrzydeł i sukcesywne realizowanie wszystkich postawionych celów.

Rok zaczął się intensywnie, ponieważ już w styczniu wzięliśmy udział w Automation Expert Days, wydarzeniu organizowanym przez Google’a, które pozwoliło nam dopracować strategię działania na kolejne miesiące. Ten sezon przyniósł jeszcze dwa niezwykle inspirujące i pouczające spotkania – CEE Agency Summit w Kijowie oraz Sales & Acquisition Excellence Academy for CS CEE Partners. Oba eventy miały miejsce we wrześniu. Partycypacja w tak prestiżowych wydarzeniach pomogła nam w ustalaniu dalszych planów i umocniła w przekonaniu, że rozwijamy się w słusznym kierunku.

2019 rok to jednak nie tylko spotkania i konferencje – to również czas promowanych przez Google nowoczesnych rozwiązań takich jak Smart Bidding, Smart Creatives czy optymalizator Click Fraud. Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu udało nam się szybko wprowadzić te innowacje do naszej oferty, aby zawsze być na bieżąco i oferować Klientom wyłącznie najlepsze i najefektywniejsze rozwiązania.

Minione dwanaście miesięcy to również czas, w którym postawiliśmy na rozwój naszego bloga. Zależało nam na tym, aby dostarczać Klientom cykl eksperckich, profesjonalnie napisanych artykułów, które nie tylko wyjaśnią niektóre zawiłości systemu reklamowego Google Ads, ale również wskażą niekwestionowane zalety płynące z wyboru tego kanału promocji. W efekcie przygotowaliśmy dla Was 18 artykułów zawierających wiedzę w pigułce, dzięki której zrozumienie zasad działania Google Ads stanie się całkowicie bezproblemowe.

W SmartAds nie zwalniamy! Kolejny rok, kolejne wyzwania i kolejne cele do osiągnięcia. Bądźcie więc bieżąco, aby nie ominęła Was żadna niespodzianka, a tych na następne miesiące mamy kilka!